15 Aralık 2010 Çarşamba

Bebek fil...

Bez bebek yapmak için oturmuştum aslında,ama elimde bir bebek fille kalktım masadan...çizdim olmadı karaladım,tekrar çizdim derken zeynep ela'nın küçük gelen tulumuyla ancak böyle bir bebek fil çıkartabildim ortaya...yaparken hayallerede daldım tabi,belki küçük kızım çok sever hiç koynundan ayırmaz bu bebek fili...bunu bana annem yapmıştı diye koca bir kız oluncaya kadar saklar belki diye...7 yorum:

Bir Terazi Kizi... dedi ki...

Kizin cok sansli Sümeyye! Bunlari yapabilmek gercekten maharet ister! Biliyormusun burda bu tür ürünler ne kadar pahali! Ben hemen üst caddedeki dükkani fotograflayip birde fiyatlarini eklemek istiyordum,o zaman bakarsin,acayip pahali seyler,Alman arkadasim senin gibi kendisi yapiyor,o bunun üzerine egitim almis,bu fillerdende var dükkaninda,zürafalari filan,cok sekerler,sanada fikir olur belki,insallah yakinda...
Öptüm canim.

HaNdE... dedi ki...

ayyy çok şekeerrrrrr

sümeyye dedi ki...

cok hoşş cok sevıyorum kumas oyuncakları ..
ama kumascı bulamadıgım bu sehır ah!! of cok ımrendırdın sumeyye cok :) alacagın olsun

Sümeyye dedi ki...

bir terazi kızı çok sevinirim,sen anlatınca merak ettim şimdi,sabırsızlıkla beklicem :)

teşekkürler hande :)

sümeyye aslında eminönünde güzel kumaşlar var ama benimde gidip alıcak vaktim yok,minişin kıyafetiyle yaptım bende...aslında evde kullanmadığın badi vs.. birşeylerle deneyebilirsin sende minişe hazırlık :)

zeynep dedi ki...

çok tatlı olmuş yerine de yakışmış:)

Sümeyye dedi ki...

teşekkürler zeynep :)

seda dedi ki...

çok güzel olmuş sümeyyeciğim..şu taşınma işlerimiz bitsin kafamı toparlayayım hemen sipariş vericem bişeyler:-))